Otázka:
Jak se posílají tóny DTMF přes mikrofon?
Skyler 440
2014-11-03 05:52:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V následujících schématech je zobrazen pinout mikrofonu pro několik rádií, která mají mikrofony DTMF, které s nimi pracují.

Jak je DTMF odesílán do rádia bez kolíku označeného „DTMF“? Je to přes zvuk mikrofonu, nebo přes kolíky nahoru / dolů, které se používají pouze v případě, že rádio nevysílá? Nebo existuje nějaký jiný způsob odesílání DTMF?

enter image description here

Jeden odpovědět:
mtrberzi
2014-11-03 08:30:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

DTMF je zvukově-frekvenční signalizační systém, který vysílá dvojice tónů jako zvukové frekvence. Většina mikrofonů DTMF odesílá tóny, jako by šlo o obyčejný přenos mikrofonu , který má být vysílán, takže ve znázorněných diagramech budou tóny používat stejnou cestu „MIC AUDIO“ nebo „TX AUDIO“, jako když mluvíte do mikrofonu.

(A pokud vás zajímá jaké tyto zvukové frekvence, stránka Wikipedie na DTMF ukazuje plný tón. matice a několik dalších podrobností o signalizačním systému.)Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...