Otázka:
Upgrade licence - je nutná opakovaná registrace?
KD8TGR
2013-11-08 03:55:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Je to už více než rok, co jsem složil zkoušky technik a obecné zkoušky a získal licenci. Kdybych měl nyní získat licenci Extra třídy, mělo by to prostě být složení a složení zkoušky Extra, nebo bych musel složit předchozí zkoušky znovu? Za jakých okolností je nutné z hlediska testování začít „od začátku“?

Zejména se zajímám o pravidla pro Spojené státy, ale obecně by bylo užitečnější širší zacházení.

Dva odpovědi:
Seth
2013-11-08 04:10:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pokud můžete přinést doklad o absolvování Elementu 3 (zkouška General Class), například papírový průkaz nebo úspěšné absolvování zkoušky (CSCE), budete muset absolvovat pouze Element 4 (zkouška Extra Class).

K objasnění stačí samotná licence? Pokud máte licenci, není nutné CSCE.
@KD8TGR Ano, ale jako důkaz si budete muset vzít papírovou licenci, kterou vám zaslala FCC.
Vezměte kopii své licence spolu s originálem. kopie musí být součástí aplikace a většina týmů VE nemá během testování přístup ke kopírce.
n1kdo
2013-11-11 04:22:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nebudete muset znovu testovat nic, na co jste získali licenci - pokud platnost vaší licence nevypršela nebo ještě v době odkladu. Na předchozí zkoušce vám byl vydán bílý list papíru s názvem CSCE (certifikát o úspěšném absolvování zkoušky). CSCE jsou dobré na jeden rok. K uplatnění kreditu buď vaší licence, nebo CSCE, jehož platnost nevypršela, budete muset přinést originální dokument a kopii. Zkoušející zkontrolují originál a odešlou kopii s vaší přihláškou.

Viz http://www.arrl.org/what-to-bring-to-an-exam-session

Hodně štěstí při zkoušce Amateur Extra.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...